İktibas Dergisi’nin Mart-2016/447. Sayısı Çıktı!..

0
254

İktibas Dergisi Mart 2016/447. Sayısı Zalimler-Mazlumlar ve Müslümanların Sorunlu Pozisyonları manşeti ile okuyucusuyla buluşuyor. 

Bu sayımızda, Yorum bölümünde Abdullah PAMUK’un Zalimler-Mazlumlar ve Müslümanların Sorunlu Pozisyonları; Kavramda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün İslam’da İbadet Kavramı konusunun işlendiği yazılarını okuyabilirsiniz.

Düşünce yazılarında, Hikmet ERTÜRK’ün Zorluklar Olmadan Başarı Olmaz!.; Osman COŞKUN’un Günahta Israrcı Olmak ya da Günahı Hayat Tarzı Edinmek”; Aykut AKÇAnın, Doğru Okuma.”; Ömer Yıldız’ın Hadis Uydurma Faaliyetinin Arka Planı ve Sebepleri”; Haydar Öztürk’ün Büyük Mevzulara Küçük Dokunuşlar”; Hamdi AKANınDin mi? Devlet mi?yazılarını bulabilirsiniz.

Bir Site Bir Alıntı bölümünde da ise, haksöz.com sitesinden, Ramazan YAZÇİÇEK’inKur’an’a Göre Çoğulculuk Realitesi Karşısında Siyaset ve Davranış Etiği.ile İktibasdegisi.com sitesinden Abdullah PAMUK’un “Zamanına Tanıklık Edenler” yazı dizininde yayınlanan Malik El-Şahbaz {1925-1965} konulu yazılarını alıntıladık.

Mektuplara Cevaplarda ise Hüseyin BÜLBÜL’ün Rüyalı Hülyalardan Kur’an’lı Dünyalara yazısının yanı sıra.

Sanat-Edebiyatta Dr. Mehmet Akif ŞAHİN’inTarihte Bir Pencere; Batılılaşma Serüveni”; Mehmet MORTAŞ’ın Virgülün Noktada Can Çekişmesi”;  Hayrunnisa AKÇA’nın Şehirlerin Sorunları Vardır”; yazılarını bulabilirsiniz.

Dergimizin gündem bölümünde ise, her zamanki gibi özenle seçip iktibas ettiğimiz köşe yazılarını sizlerin istifadesine sunduk, zevkle okuyacağınıza inanıyoruz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
wpDiscuz